Rychlá rezervace

Zpět na o areálu

Stezka v oblacích

Unikátní vyhlídková stavba ocelovo-dřevěné konstrukce a monstrózních rozměrů nabízí jedinečný zážitek. Procházka v oblacích člověka přiměje k zamyšlení se nad vlastní titěrností v porovnání s nezměrnou krásou přírody. Stezka je až k vrcholu přístupná pro kočárky i vozíčky a vábí několika adrenalinovými prvky.  Nabízí 100 metrů dlouhý, uzavřený tobogán s okénky a několika klopenými zatáčkami, odpočinkovou síť přezdívanou „kapka“, která je umístěna ve výšce 55 metrů. Z pohledu k základům stezky se vám zatočí hlava. Nejen děti si užijí síťový rukáv, který propojuje dvě patra rozhledny. Stezka v oblacích je přístupná pěšky po turistických trasách, na kole nebo lanovkou Sněžník, která přepravuje kočárky, invalidní vozíky i kola.

Lanová dráha

Lanovka Sněžník má nástup u Wellness hotelu Vista a vyveze vás až k chatě Slaměnka. Z horní stanice se můžete vydat na pěší či cyklotúru do okolí nebo okusit jedinečný zážitek v podobě Stezky v oblacích. Lanovka přepravuje zvířata, kola, vozíčky i kočárky.

Bobová dráha

Jedna z nejzábavnějších a nejdelších bobových drah v České republice nabízí adrenalinovou jízdu, která je díky modernímu provedení dráhy zcela bezpečná a vhodná pro všechny věkové kategorie.

7 sjezdovek v celkové délce tratí 9,5 km

Areál Dolní Moravy nabízí 7 sjezdovek se všemi stupni obtížnosti. Jejich celková délka je 9,5 km, resort má dvě čtyřsedačkové lanovky a tři vleky. Mimořádné je navazující propojení sjezdovky ze Slamníku, přes Slaměnku na sjezdovku B, což je trať kategorie FIS Super-G mužského alpského lyžování. Z Jiřinky je to na nejbližší sjezdovku 200 metrů.

Upravované běžecké tratě

Dolní Morava je také běžkařským rájem. Nejfrekventovanějším výchozím / výběžím bodem je chata Slaměnka u horní stanice lanovky Sněžník. Více informací na www.bezkydm.cz.

Půjčovny snowboardů a lyží

Na Dolní Moravu lze jet polehku bez vybavení. Půjčovny Relax & Sport resortu Dolní Morava nabízí perfektně udržované vybavení, ze kterých si vybere jak lyžař začátečník, tak horský profesionál.

Půjčovna Fat bike

„Tlusťoch“ byl stvořen pro jízdu v extrémních podmínkách, proto mu sníh nevadí. Zažijte něco nového, půjčte si Fat Bike u Marcelky a vyrazte brázdit dolnomoravské luka a lesy.

Večerní sáňkování

Na noc zavřené sjezdovky je možno využít i jinak. Noční sáňkování na osvětlené, 2,5 km dlouhé trati je zážitkem vhodným úplně pro všechny, lyžaře i nelyžaře.

Freestyle

Freestylu se člověk může buď naučit, nebo naopak vyšperkovat své dosavadní zkušenosti a procvičit svůj skill právě na Dolní Moravě, která nabízí hned tři možnosti freestylového vyžití.

Na dolnomoravské crossové trati, jejíž designérem je olympijský reprezentant Emil Novák, trénuje celá česká reprezentace ve snowboardcrossu.

Funline je zábavní trať plná klopének a terénních vln s osmimetrovým tunelem v závěru a Snowpark při ideálních sněhových podmínkách nabízí až 8 různých překážek a skoků.

Profesionální provedení a pravidelná, odborná údržba těchto atrakcí vytváří ideální prostředí pro freestylisty všech výkonnostních úrovní.

 

Rezervujte si ubytování

Vyberte si z naší pestré nabídky apartmánů a chat, jež nadchnou i ty nejnáročnější. Zapomeňte na všednost a přijeďte zažít něco speciálního.

 

 

Rezervace ubytování

Copyright © 2021, VAKABRNOCZ s.r.o. Vytvořeno v X Production