Rychlá rezervace

Otázky a odpovědi

Jaká jsou momentálně opatření ohledně ubytování?

Zde naleznete aktuální podmínky, za kterých se můžete ubytovat: https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/system-o-n-t-ockovani-prodelana-nemoc-test 
 
 

V kolik hodin probíhají příjezdy a odjezdy?

Check-in: 16 – 20h

Check-out: do 10h

Pokud budete mít na cestě jakékoliv problémy, volejte recepci na čísle 607 018 028. Recepce penzionu je v provozu od 8:00 do 20:00 hod. Pokud víte, že nestihnete v den příjezdu dojet do 20:00, kontaktujte neprodleně recepci na tel. čísle 607 018 028. Můžeme Vám uložit klíče (karty) od pokoje do keyboxu. Kartu nebo klíč si jednoduše vyzvednete a ubytujete se sami.

Dřívější check-in / Pozdější check-out:

Jiné časy příjezdů a odjezdů jsou možné dle dostupnosti daného ubytování a jsou tedy závislé na odjezdu předešlých hostů a příjezdu nových po dané rezervaci. Pokud by se stalo, že Váš apartmán / chatka ještě nebude zcela připraven, můžete využít úschovy zavazadel na recepci penzionu či v garáži Vaší chatky a mezitím se podívat po areálu či posedět v restauraci. Dřívější check-in nebo pozdější check-out stojí 500 Kč za apartmán / chatku.

Je možná platba kartou?

Na recepci i v restauraci lze platit platební kartou. Nejbližší bankomat se nachází u Wellness Hotelu Vista.

Restaurace a vinný sklípek

Restaurace v hlavní budově penzionu Jiřinka je mimo hlavní sezóny standardně otevřena v pátek a v sobotu do 20:00 hod. V pracovní dny je otevřena pouze během snídaní. Pro aktuální otevítací dobu prosím kontaktuje recepci penzionu na čísle +420607018028.

Od 1. 6. 2021 je restaurace otevřená každý den od 11:00 do 20:00 hod. 

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, a to od 8:00 do 10:00 hod. a jsou zahrnuty ceně apartmánů hlavní budovy. V případě chatek a apartmánů v budově Slunečník a Větrník si je můžete doobjednat min. 2 dny předem.

Týdenní menu můžete najít na našem Facebooku.

Kapacita restaurace je 45 osob. Do vinného sklípku se vejde maximálně 25 osob.

Vinný sklípek je otevřen dle potřeby. Sklípek lze i zarezervovat, např. pro objednanou společnost, vždy však s předstihem. V případě zájmu je možné předem domluvit řízenou degustaci na určitou hodinu.

Jaké dětské vybavení budete mít k dispozici?

Dětské stupačky naleznete přímo v koupelně apartmánu / chatky. Další dětské vybavení jako záchodové prkýnko, jídelní stoličku a vaničku si můžete vypůjčit na recepci penzionu.

Dětskou postýlku Vám kompletně nachystáme za poplatek 100 Kč / noc. Pokud máte o postýlku zájem, prosíme o nahlášení předem.

Kočárky si můžete uschovat v lyžárně, která je opatřena kamerami.

Je možné zapůjčení/zakoupení...

Osušek k bazénu?

Na recepci jsou k dispozici ručníky určené speciálně k bazénu. Za zapůjčení se platí jen vratná záloha. Prosíme hosty, aby k bazénu nebrali hotelové ručníky/osušky. 

Venkovního grilu?

Grilování je možné naplánovat pro větší skupinky nebo v případě zájmu dostatečného počtu hostů. Jinak můžete využít ohniště, které je neustále připraveno k zapálení, a opéct si, co je libo. Klobásky a párky si můžete předem objednat v restauraci penzionu. Pro hosty Slunečníku, kde jsou velké balkóny, je k dispozici kompaktní moderní elektrický gril. Lze si jej zapůjčit na recepci za poplatek 200,-Kč / den.

Horských kol?

Stačí se domluvit na recepci penzionu a kola pro Vás rádi připravíme včetně helem a dětských sedaček. K dispozici máme 8 kol pro dospělé a dvě dětská kola. Nově je možné zapůjčení i dvou elektrokol.

Lyžařského a snowboardového vybavení?

Toto vybavení na penzionu nemáme, půjčovna je však nedaleké chatě Marcelce nebo U Slona.

Slevové karty resortu Dolní Morava?

Tuto kartu u nás nezakoupíte. Můžete si ji objednat online či v Turistickém informačním centru v chatě Marcelce.

Vstupenky na Stezku v oblacích?

Bohužel ne. Je možné je však zakoupit buď samostatně, nebo v kombinaci s lanovkou, a to kousíček od nás v chatě Marcelka.

 

                                                                      

Mohu si s sebou vzít domácího mazlíčka?

Domácí mazlíčky tu vítáme, jen prosím počítejte s poplatkem 250 Kč / noc.

Jaké wellness služby jsou k dispozici a jak je rezervovat?

Wellness není bohužel momentálně v provozu, a to z důvodu vládních opatření.

Wellness zóna se nachází v přízemí penzionu Jiřinka a zahrnuje vířivku, římskou lavici, kombinovanou finskou a infrasaunu a parní saunu. V letních měsících je otevřen venkovní bazén. Bazén a privátní wellness zónu však není možné z hygienických důvodů kombinovat.

Rezervovat wellness můžete na recepci na tel. č. +420 607 018 028.

Jak daleko od penzionu Jiřinka se nachází...

Apartmánový dům Slunečník

Do kopce k Jiřince je to od Slunečníku cca 3 minuty, z kopce od Jiřinky ke Slunečníku 2 minuty (asi 150 metrů).

Apartmánový dům Větrník

Zhruba 500 m od penzionu Jiřinka.

Apartmánový dům Večernice

Zhruba 2 km od areálu penzionu Jiřinka, asi 300 metrů od areálu U Slona.

Lanovka

K lanovce se dostanete za zhruba 5 minut chůze. Od hlavní budovy penzionu Jiřinka k ní vede pár schodů, které hravě zvládnou i děti (asi 300 metrů).

Nejbližší obchod

Nejbližší obchod je zhruba 5 minut autem, případně 30 minut pěšky.

Jsou k dispozici ručníky/osušky a lůžkoviny?

U všech typů ubytování Vám přichystáme ručníky, osušky a lůžkoviny. Při příjezdu je možné se domluvit na výměně ručníků a osušek za těchto podmínek:

pobyt na 1-3 noci: bez výměny ručníků a osušek nebo 30 Kč/výměna 1 ks
pobyt na 4-6 nocí: 1x výměna všech ručníků a osušek zdarma
pobyt na 7-9 nocí: 2x výměna zdarma

K bazénu jsou určeny osušky, které lze zapůjčit na recepci. Za zapůjčení vyžadujeme pouze vratnou zálohu. Prosíme hosty, aby u bazénu nepoužívali hotelové ručníky a osušky. 

Má penzion bezbariérový přístup?

Bezbariérový přístup je pouze v prvním patře Jiřinky (apartmány 102 – 106) a Slunečníku (S4 - S8), do druhého patra vede schodiště. Apartmány nemají prahy (kromě teras), ale nejsou přizpůsobené toalety a sprchy.

V jakém období je v provozu bazén?

Bazén je k dispozici v letní sezóně, která obvykle začíná v červnu a končí v září. Zahájení a ukončení provozu bazénu závisí na počasí. Pro přesné datum zahájení a ukončení provozu prosím kontaktujte recepci penzionu.

Jak postupovat, když na recepci není nikdo přítomen?

Pokud je recepce prázdná, zaklepejte na dveře služebního apartmánu č. 101 nebo volejte 607 018 028.

Služby na recepci: 8:00-12:00, 12:30-20:00, pokud není služba přítomna na recepci, pohybuje se v areálu Jiřinky.

Pokud víte, že nestihnete v den příjezdu dojet do 20:00, kontaktujte neprodleně recepci. Nově jsme zřídili uložení klíče (karty) od pokoje do keyboxu. Kartu nebo klíč si po domluvě jednoduše vyzvednete a ubytujete se sami.

Přijímáte platby z fondu kulturních a sociálních potřeb?

Ano. Stačí nám zaslat fakturační údaje a náležitosti, které ve faktuře Váš zaměstnavatel vyžaduje. 

Rezervujte si ubytování

Vyberte si z naší pestré nabídky apartmánů a chat, jež nadchnou i ty nejnáročnější. Zapomeňte na všednost a přijeďte zažít něco speciálního.

 

 

Rezervace ubytování

Copyright © 2022, VAKABRNOCZ s.r.o. Vytvořeno v X Production