Szybka rezerwacja

Z penzionu přímo do oblak

Z Jiřinky k lanovce jen 300 m

0:00

Apartamenty
w budynku głównym

Jiřinka jest głównym budynkiem ośrodka z całkowicie wyposażonymi apartamentami, restauracją, winiarnią, wellness i miejscem zabaw dla dzieci

Więcej informacji i rezerwacja

Domky

Chaty z kominkiem oferują maksymalną prywatność w połączeniu ze wszystkimi udogodnieniami i usługami pensjonatu Jiřinka.

Więcej informacji i rezerwacja

Domek
Między świerkami

Wieńcowy całkowicie drewniany budynek skryty w zakątku między świerkami, goście  chaty mogą korzystać ze wszystkich   udogodnień i usług pensjonatu Jiřinka.

Więcej informacji i rezerwacja

Chata Maruška

Nově zrekonstruovaná chata Maruška poskytuje klidné ubytování s výhledem na řeku Moravu. Chatka je vhodná pro malou skupinku přátel nebo rodinku.

Więcej informacji i rezerwacja

Apartmány Chata Večernice

Luxusní ubytování v nově postavených apartmánech 500m od lanové dráhy U Slona. Apartmány se nachází na klidném místě obklopeny lesy. Ideální volba pro ty, co hledají klid a soukromí, ale přitom mají vše na dosah.

Więcej informacji i rezerwacja

Apartmány Větrník

Nejnovější ubytování na Dolní Moravě v luxusních apartmánech 300 m od areálu Penzionu Jiřinka.

Więcej informacji i rezerwacja

Apartamenty
w Słoneczniku

Najnowsze i najokazalsze, zakwaterowanie w całkowicie wyposażonych apartamentach posiadających własny zadaszony taras i kominek.

Więcej informacji i rezerwacja

Aerial map

Vážení hosté,

chtěli bychom Vás informovat, že dočasně nebude možné provést online rezervaci v sekci RYCHLÁ REZERVACE. Kontaktujte nás prosím telefonicky (+420601659735) nebo e-mailem (rezervace@penzionjirinka.cz) a my Vám s radostí vytvoříme rezervaci dle Vašich požadavků. 

Momentálně se můžete ubytovat i jako fyzická osoba, a to na základě smlouvy o pronájmu v našich horských chatách nebo v apartmánech Večernice

Budeme se těšit!

Krásný den Vám přeje tým penzionu Jiřinka

 

Zarezerwuj nocleg

Wybierz coś dla siebie z różnorodnej oferty apartamentów i domków, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Zapomnij o codzienności i przeżyj coś wyjątkowego.

Rezerwacja

Copyright © 2016, VAKABRNOCZ s.r.o. Design by X Production