Rychlá rezervace

Zpět na o areálu

Restaurace

Tradiční česká kuchyně podávaná v tematickém prostředí. Dolnomoravskou atmosféru vnáší do prostoru restaurace krb, vodopád symbolizující nedaleký pramen řeky Moravy a panoramatický výhled na hřebeny hor. Restaurace je rovněž takovou malou galerií skýtající všechny fotografie, jež jsou dekoracemi jednotlivých apartmánů penzionu.

Hosté ubytovaní v budově penzionu Jiřinka a Slunečníku mají snídaně zahrnuty v ceně. Hosté chat si mohou snídaně na penzionu doplatit. Je zde i možnost připlacení polopenzí, na požádání se dají připravit rauty, svačiny na výlety či diety. V létě restaurace nabízí také jídla připravená na venkovním grilu. Součástí restaurace je prostorná zahrádka, takže každé jídlo může být obloženo slunečními paprsky.

Můžete sledovat děti, jak si hrají na hřišti, či nechat drahou polovičku, ať se smaží na sluníčku u bazénu, zatímco se na Vás z talíře směje grilovaná krkovička a v ruce držíte orosené pivečko.

Rezervujte si ubytování

Vyberte si z naší pestré nabídky apartmánů a chat, jež nadchnou i ty nejnáročnější. Zapomeňte na všednost a přijeďte zažít něco speciálního.

 

 

Rezervace ubytování

Copyright © 2016, VAKABRNOCZ s.r.o. Vytvořeno v X Production