Rychlá rezervace

 

Volné pracovní pozice

Pokojská

Hledáme pokojskou na HPP i brigádu na léto. Plat HPP 16.000,- + stravenky. Brigáda 100 Kč/hod. Více informací na recepci.

 

Údržbář/ka na HPP

Hledáme perspektivního zaměstnance pro pracovní pozici údržbáře/řky. Požadujeme manuální zručnost, technické založení, ŘP sk. B. Nabízíme mzdu 20 000,- Kč, po zaškolení odměny až 3.000 Kč, stravenky plus další zaměstnanecké výhody. Preferujeme zájemce z Králík a okolí. Nástup možný k 1. 3. 2018, bližší informace získáte na mob.: 607 018 028. Vaše CV zasílejte na email: recepce@penzionjirinka.cz

 

Číšník v restauraci areálu Penzionu Jiřinka

Do naší restaurace hledáme nové pracovníky na pozici Číšník / Číšnice. Náplň práce: obsluha hostů. Požadavky: věk 18+, praxe není podmínkou. Základní mzda 85 Kč / hod. + osobní ohodnocení, práce na HPP nebo DPP, možnost ubytování v blízkosti areálu. Nástup možný IHNED!

 

Kuchař v restauraci areálu Penzionu Jiřinka

Do naší restaurace hledáme nové pracovníky na pozici Kuchař / Kuchařka. Náplň práce: příprava teplé a studené kuchyně. Požadavky: věk 18+, praxe podmínkou. Základní mzda od 100 Kč / hod. podle délky praxe, práce na HPP nebo DPP, možnost ubytování v blízkosti areálu. Ideální jako přivýdělek k stávající práci. Nástup možný IHNED!

 

Copyright © 2016, VAKABRNOCZ s.r.o. Vytvořeno v X Production