Rychlá rezervace

Volné pracovní pozice

Recepční - denní

Hledáme kolegyni/kolegu na HPP. Nástup je možný od prosince 2020.

Požadujeme:

středoškolské vzdělání s maturitou, ochotu učit se, empatie a příjemné vystupování, aktivní řidič skupina B, výborný zdravotní stav (pohyb mezi budovami pěšky a autem), čistý trestní rejstřík, bydliště v okolí Dolní Moravy (pracovní místo je bez možnosti ubytování).

Náplň práce:

  • Komunikace s hosty, správa rezervací, check-in a check-out hostů
  • Práce na PC, Word, hotelový ubytovací program - zaškolíme
  • Znalost anglického a polského jazyka výhodou
  • Zadávání denních úkolů pokojským a jejich následná kontrola
  • Kontrola ubytování před příjezdem
  • Denní reporty

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Penzijní spoření

Svůj životopis zašlete na email: recepce@penzionjirinka.cz

Pokojská na DPP

Do našeho kolektivu hledáme pokojskou na dohodu o provedení práce. Uchazeči by měli být ideálně aktivní řidiči z okolí Dolní Moravy. Nástup je možný ihned.

Zájemci prosím kontaktujte recepci penzionu Jiřinka na tel. č. +420 607 018 028 nebo na e-mail recepce@penzionjirinka.cz

Údržbář na DPP

Do penzionu Jiřinka hledáme brigádníka na pozici údržbář. Pozice je vhodná pro studenty i pro pracovité důchodce. Nástup je možný ihned.

Zájemci z okolí Dolní Moravy nás prosím kontaktujte na tel. č. +420607018028 nebo na e-mail recepce@penzionjirinka.cz

Kuchař na HPP

Do zavedené restaurace hledáme kuchaře na HPP (i pro absolventy). Ubytování zajištěno, mzdové podmínky dohodou.

V případě zájmu volejte na tel. č. +420721261998 nebo pište na e-mail: jardakony@seznam.cz