Rychlá rezervace

Zpět na ubytování

Apartmán Comfort

až 4 osoby až 4 osoby Ceník Rezervace

Dvoupokojový apartmán skládající se z ložnice a obývacího pokoje, který je spojen s plně vybavenou kuchyňkou, disponuje vlastní toaletou a koupelnou se sprchovým koutem.

Kvalitní matrace a špičkové odhlučnění v podobě akustických příček, padacích prahů ve vstupních dveřích a hlukově izolované odpadní roury poskytnou klidný, komfortní a ničím nerušený spánek až 4 osobám a je zde i možnost zapůjčení dětské postýlky. V každém apartmánu je LCD televize, trezor, telefon, fén a Wi-Fi. V kuchyňce najdete indukční desku, rychlovarnou konvici, mikrovlnku, lednici a veškeré potřebné nádobí.

Apartmán je doplněn drobnými vychytávkami, které nejsou na první pohled patrné, nicméně hostům zpříjemňují jejich pobyt u nás. Jedná se například o podlahové topení, speciální prostory pro sušení oblečení, dešťové sprchy nebo LED světla s pohybovým senzorem, která v noci člověka bezpečně dovedou na toaletu či do koupelny bez nutnosti rozsvítit světlo.

Moderní interiér je vkusně podtržen fotografiemi pořízenými v okolí Králického Sněžníku, jejichž celou galerii můžete zhlédnout v restauraci penzionu.

apartmán rozměr teresa / balkon typ půdorysu
103 38 m2 ne Comfort
105 38 m2 ne Comfort
203 38 m2 ne Comfort

Vybavení:

  • parkování u budovy penzionu
  • velká LCD televize
  • plně vybavená kuchyňka (mikrovlnka, indukční deska, rychlovarná konvice, lednice, nádobí)
  • koupelna se sprchou
  • samostatná toaleta
  • Wi-Fi
  • fén na vlasy
  • trezor

Mapa areálu

Mapa areálu

Ceník apartmánu Comfort


 Aktuální ceny naleznete v online rezervačním systému.

Dodatek k ceníku

V ceně ubytování v apartmánech je zahrnuta snídaně formou švédského stolu v naší restauraci, DPH, rekreační poplatek, neomezený vstup do venkovního vyhřívaného bazénu (mimo zimní sezónu) a vstup na dětské hřiště.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Storno podmínky naleznete zde

Copyright © 2016, VAKABRNOCZ s.r.o. Vytvořeno v X Production